اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، دوشنبه, 1 میزان , 1398

وصیت نامه استیون هوکینگ به غنی “متفکر دوم جهان”

در هفته گذشته استیون هوکینگ کیهان شناس نابغه ولی معیون انگلیس به عمر 76 سالگی چشم از جهان پوشید.

او از جمله نابغه های جهان معاصر با نظریات ارزشمند خویش پیرامون کیهان و بویژه نظریه جدید پیرامون "تشعشعات سیاه چاله ها" و نظریه "همه چیز" شهرت جهانی دارد. او ساعاتی پیش از وداعش با جهان فانی که عزراییل آماده انتقال او به سیاه چاله کیهان بود یک وصیت نامه به اشرف غنی معروف به متفکر دوم جهان که در هر رشته از الهیات تا بشرشناسی نبوغ دارد نوشت.

او در وصیتنامه اش لقب خویش بحیث نابغه اول در رشته اختر شناسی را به اشرف غنی اهدا کرد از این به بعد اشرف غنی نابغه درجه اول جهان بحساب می آید که نبوغ او تا کهکشان ها و سیاه چاله ها نیز گسترش می یابد.

هوکینگ که از سن بیست و یک سالگی به فلج اعصاب مبتلا شده بود و از صحبت کردن و حرکات جسمانی محروم شد در پرتو دانش و تکنولوژی پیشرفته خود توانست با موجودات پیچیده، عجیب و غریب کیهان با زبان علم رابطه برقرار کند. او باور داشت که حیات هوشمند در سیارات دیگر موجود است و انسان ها کوشش کنند با آنها تماس برقرار نکنند که خیلی برای بشریت خطرناک اند.

اما او بر خلاف توصیه هایش به فضانوردان، دانشمندان و سیاستمداران کلید راز، زبان و تکنولوژی تماس با موجودات هوشمند کیهانی نظیر بشقاب های پرنده، شیاطین، جن ها و ارواح فاشیستان و جلادان خون آشام تاریخ بشریت را به اشرف غنی سپرد. او به اشرف غنی توصیه کرد که از نبوغ خود استفاده کرده با موجودات کیهانی هرچه زودتر رابطه برقرار کند و زبان آنها را بیاموزد و به سر آن جیغ نزند و اعتماد آنها را جلب کند و آنها را زیر فرمان خود بیاورد.

هوکینگ همچنان تشعشعات سیاه چاله ها را که به نام "پرتو هوکینگ" معروف است به "سیاه چاله های غنی" مسما کرد بدین ترتیب او می تواند کشور و مردم خود را بجای سوختاندن در جهنم اوغانیز، تروریزم و انتحاریزم به یک اشاره توسط شیاطین کهکشانی به سیاه چاله های قدرتمند که هیچ نیرو و یا سیاره ای نمی تواند جلوی جذب و بلعیدن آن را بگیرد برای همیشه راحت کند.

اشرف غنی که شهرت به متفکر دوم جهان دارد تا حال هیچ کس نه نبوغ سیاسی او را دیده و نه زبان و ادبیات سیاسی و علمی او را می فهمند بهترین زبان و ادبیات او بچه خر و جیغ زدن است. استیون هوکینگ که در پرتو دانش و تکنولوژی حتی تا انتهای کیهان تماس برقرار می کرد اشرف غنی نابغه دوم جهان با تسبیح دراز و جیغ زدن با مردم افغانستان رابطه برقرار می کند.

بسیاری ها فکر می کنند که زبان و ادبیات سیاسی و علمی اشرف غنی را شاید شیاطین و یا بشقاب های پرنده بهتر بفهمند.

هارون امیرزاده

مشاهده در منبع اصلی