اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، سه شنبه, 23 دلو , 1397

طالبان هزاران نفر ما را کشت، چرا امتیاز بگیرند؟

ما اصلا حکومت و دولت نداریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی افغانستان (afghanpaper)، داکتر رمضان بشردوست عضو مجلس نمایندگان در گفتگو با "نیمه روز" درخصوص دستاورد درنشست پروسه کابل گفت: براساس قضاوت های عملی از نشست ها و کنفرانس ها در طول 16 سال، تمام این جلسات نتیجه صد در صد برعکس داشته است و اصلا برای آمدن صلح تشکیل نشده اند.

بشردوست بیان کرد: تلاشی برای ختم جنگ صورت نمی گیرد، ختم جنگ به نفع رهبران آمریکا، پاکستان، چین، ایران، ترکیه، روسیه و رهبران افغانستان نیست چرا که اگر جنگ ختم منافع این کشورها به خطر می افتد و بسیاری از رهبران جهادی و چپی، وزرا، وکلا و رهبران بشمول غنی و عبدالله بجای رفتن به پارلمان و قصرها باید به پلچرخی بروند.

عضو مجلس نمایندگان درخصوص امتیاز دادن های رییس جمهور به طالبان در نشست دوم پروسه کابل اظهار کرد: طالبان هزارن نفر از ما را کشت چرا باید به آنها امتیاز داده شود؛ درست است که بگوییم ما اصلا حکومت و دولت نداریم.

وی افزود: اگر یک وزیر پاک داخله یا دفاع می داشتیم رییس آی اس ای حتی نمی توانست یک نگاه چپ به افغانستان بکند؛ بزرگترین بدبختی ما این است که دچار رهبران جهادی، چپی، دمکراتی، طالبانی و داعشی شده ایم.

کد (26)

مشاهده در منبع اصلی