اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، شنبه, 27 دلو , 1397

برگزاری نخستین دور آزمون رقابتی بست های قراردادی وزارت شهرسازی

مسؤولان در وزارت شهرسازی و مسکن افغانستان از برگزاری نخستین دور آزمون رقابتی بست‌های قراردادی این وزارت در کابل خبر می‌دهند.
دفتر مطبوعاتی وزارت شهرسازی می‌‌گوید که اولین دور امتحان رقابتی بست‌های  قراردادی این وزارت با هم‌کاری کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملی در دانش‌گاه پولی‌تخنیک کابل گرفته شده‌است.
به اساس اظهارات مسؤولان مطبوعاتی این وزارت، نخستین دور آزمون رقابتی بست‌های قراردادی پس از امضای تفاهم‌نامۀ هم‌کاری میان سید سعادت منصور نادری وزیر شهرسازی و  کمیسیون مستقل اصلاحات گرفته شده‌است.
وزارت شهرسازی گفته که هدف از برگزاری این آزمون، ایجاد شفافیت در پروسۀ رقابتی بست‌های قراردادی این وزارت است که با نظارت کمیسیون اطلاحات اداری به روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه برگزار گردیده‌است.
مسؤولان مطبوعاتی وزارت شهرسازی گفته که بست‌های قراردادی از طریق سایت‌های مختلف کاریابی به اعلان گذاشته شده بوده‌اند که در نیتجه ۳۱ هزار متقاضی درخواستی داده‍‌‌اند.
گفتنی‌ست که از میان ۳۱ تن درخواست دهنده، ۴۰۱۱ نفر توسط سیستم الکترونیکی (براساس درجه تحصیلی مندرج در لایحه وظایف، تجربه کاری و سایر مشخصات ذکر شده)  واجد شرایط تشخیص داده شده و قرارست از میان آنان ۶۳۵ تن انتخاب گردند.

مشاهده در منبع اصلی