اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، جمعه, 25 عقرب , 1397

سخنگوی وزارت مخابرات: خدمات پستی به گونه معیاری عرضه می شود

10 جدی، کابل، باختر
توافقنامه همکاری میان وزارت مخابرات و اداره مستقل انکشاف زون پایتخت به هدف عصری سازی خدمات پستی در کشور، امضاء شد.
مالی خان یعقوبی سخنگوی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی  امروز در صحبت با خبرنگار  آژانس باختر  پیرامون این توافقنامه معلومات داد و گفت که  این وزارت مصمم است تا خدمات پستی به سطح ملی وبین المللی وبا استفاده از تسهیلات عصری  توسعه یابد.
به گفته وی خدمات پستی در حال حاضر از طریق ۴۶۳ پست خانه به گونه ابتدایی در مرکز و ولایت های کشور عرضه می گردد، سخنگوی وزارت مخابرات تأکید کرد که با امضای توافقنامه همکاری میان وزارت مخابرات و اداره مستقل زون پایتخت، این خدمات به گونه معیاری وعصری انجام خواهد شد.
یعقوبی بیان داشت که طبق این توافقنامه  اداره مستقل انکشاف زون پایتخت وزات مخابرات را در بخش های  تدوین طرح جامع تهیه ماستر پلان اعمار پسته خانه ها و پلان های کوتاه مدت، میان مدت ودراز مدت به منظور چگونگی ساخت پسته خانه های معیاری، همکاری می کند.
سخنگوی وزات مخابرات تاکید کرد که ادراه انکشاف زون پایتخت پسته خانه های معیاری را می سازد که در کنار عرضه خدمات پستی وخدمات بانکی به مشتریان دارای قهوه خانه، ساحه سرسبز، کتابخانه وانترنت خواهد بود تا مشتریان افزون بر استفاده از خدمات پستی از این تسهیلات نیز مستفید شوند.
مجیب الله مرزایی

مشاهده در منبع اصلی