اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، سه شنبه, 1 حوت , 1396

قراردادهایی به ارزش دو ملیارد افغانی از سوی کمیسیون تدارکات منظور شد

هشت قرارداد به ارزش دو ملیارد افغانی از سوی کمیسیون تدارکات ملی به ریاست محمد اشرف غنی منظور گردید.
کاخ ریاست جمهوری با نشر خبرنامه‌یی می‌گوید که نشست کمیسیون تدارکات شام روز گذشته در کاخ ریاست جمهوری برگزار گردید.
تعدیل قرارداد نظارتی پروژۀ سرک فیض‌اباد- بهارک و تمدید زمانی قراردا ساختمانی آن در بدخشان و قراردادهای تدارک تحکیمات پاس‌گاه مسلخ ساحۀ سبز کابل، تحکیمات حوزۀ ششم امنیتی کابل، سرک قلعۀ موسا تا بی‌بی مهرو، ۱۴ کیلومتر ساخت سرک قریۀ مرغ‌گیران کابل، ساخت ۴۰ کیلومتر سرک قندهار تا سپین بولدک، تدارک ۱۷ سیت k9 امنیتی برای بررسی و مدیریت ۳۲ کمربند امنیتی ساحۀ سبز کابل و شش قلم مواد مواد خوراکی کنسرو برای ارتش ملی در نشست شام گذشته منظور گردیدند.
از این جمله اما قرارداد پیش‌نهادی وزارت فواید عامه مبنی بر بازسازی سرک رشیدان و ناور ولایت غزنی با فرش جغلی از سوی کمیسیون تدارکات رد شده و قرار است امکان ساخت معیاری آن با اسفالت بررسی شود.
هم‌چنان به وزارت فواید عامه هدایت داده شده تا موارد مربوط به استملاک زمین در پروژۀ فیض‌آباد- بهارک را با ادارۀ اراضی و موضوعات امنیتی ساحۀ پروژه را با وزارت داخله حل نماید.
ارگ می‌گوید در این جلسه در نشست تدارکات اعضای کمیسیون، ناظران ملی و بین‌المللی به شمول کمیسیون مالی و بودجۀ مجلس نماینده‌گان، کمیسیون‌های اقتصاد ملی شورای ملی، سیگار، سیستیکای حمایت قاطع، شبکۀ مبارزه با فساد و دیدبان شفافیت افغانستان حضور داشتند.

(Visited 6 times, 1 visits today)
مشاهده در منبع اصلی