اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، دوشنبه, 21 جوزا , 1397

پوهاند رسول باوری : وزارت اطلاعات وفرهنگ درعقب رسانه ها ایستاده است

کابل باختر16عقرب
پوهاندمحمد رسول باوری سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ به تعقیب حمله تروریستی امروز برشبکه تلویزیونی شمشاد ، ازساختمان آن شبکه دیدن کرد.
به گزارش آژانس باختر ، سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ هنگام بازدید از مقررادیو تلویزیون شمشاد مراتب تسلیت خود را به خاطر شهادت یک عضو امنیتی رادیوتلویزیون متذکره به هیئت رهبری رادیو تلویزیون شمشاد بیان داشت و آرزونمود تا زخمی شده گان این رویداد به زودی شفایاب شوند .
پوهاند باوری یاد آورشد که وزارت اطلاعات وفرهنگ درعقب رسانه ها وکارکنان آنها و بصورت مشخص درعقب تلویزیون شمشاد ایستاده است .
به گفته وی،  دشمنان کشور نمیخواهند که آزادی بیان دراین کشور به یک فرهنگ مبدل شود و ما هم هیچگاه شکار این برنامه ها و مقاصد شوم آنها نخواهیم شد.
وی هنگام بازدید ازبخش خبرو سایر شعبات تلویزیون شمشاد به تمامی کارکنان این رسانه تاکید کرد که هیچگاه تسلیم این گونه اعمال زشت دشمنان کشور نشوند اوشهامت و مردانگی کارکنان تلویزیون شمشاد را ستایش کرد.
هیئت رهبری تلویزیون شمشاد از سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ اظهار سپاس نمودند که با آنها همدردی نموده و دریک وقت حساس خود را ازوضعیت آنان آگاه ساخت .
قابل یادآوریست که امروز دشمنان کشور بالای رادیو تلویزیون شمشاد حمله کردند که درنتیجه یک محافظ این رسانه به شهادت رسید و شماری از کارکنان آن زخمی شدند .
حمله ازسوی نیروهای باشهامت امنیتی مهار و حمله کننده گان ازپا درآمدند .ختم/ عبدالخالق .

مشاهده در منبع اصلی