اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، سه شنبه, 15 جوزا , 1397

اشرف غنی همیشه مردم را فریب داده است

این ملک به طرف بحران روان است. اشرف غنی با صحبت های ناقص خود همیشه ملت را فریب داده است. حالا هم پیوسته مردم را فریب می دهد که استراتژی ترامپ این ملک را نجات خواهد داد و معجزه ای خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی افغانستان (afghanpaper)، داکتر هاشم دانش آگاه سیاسی در برنامه «چشم انداز» گفت: چیزی را که واقعا ما را ضربه زده است و تا امروز ملت ما غرق در خون است و هر روز ما شهید می دهیم و هر روز تعداد زیادی سرباز را یکجا تیرباران می کنند از بی کفایتی خودمان است. ما در حکومت چنان ضعف هایی داریم که ما را به این بدبختی ها کشانده است. به طور مثال در این کشوری که چندین استخبارات خارجی وجود دارند و مخالفان مسلح داریم و ناامنی شدید است ما وزیر خارجه ای بیسواد داریم.

وی افزود: عدم اعتماد رییس جمهور به اطرافیان اش هم مزید بر علت شده است که هیچ کاری را به دست هیچ صاحب صلاحی نمی دهد و سعی می کند همه چیز را در انحصار خود و اطرافیان خود داشته باشد که اکثرا ضعیف و یا به فکر منافع شخصی خود هستند. اشرف غنی از متن مردم افغانستان بر نخواسته است و به طور حتم هم نمی تواند برای مردم کار کند.

دانش می گوید: این ملک به طرف بحران روان است. اشرف غنی با صحبت های ناقص خود همیشه ملت را فریب داده است. حالا هم پیوسته مردم را فریب می دهد که استراتژی ترامپ این ملک را نجات خواهد داد و معجزه ای خواهد شد. در حالیکه کفایت کاری برای تطبیق چنین استراتژی در حکومت نداریم. همچنین جدای این مساله این استراتژی هم برای نجات مردم افغانستان طراحی نشده است.

کد (30)

مشاهده در منبع اصلی