اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، یکشنبه, 4 قوس , 1397

معین ارشد امنیتی: سهل انگاری در قراردادها مورد پیگردقانونی قرار می‌گیرند

کابل باختر 7 عقرب
معین ارشد امور امنیتی وزارت امور داخله با تاکید بر اعاشه یکسان نیروهای پولیس ملی در تمام ولایات، بیان داشت که شماری از قراردادی‌های نیروهای پولیس ملی که در امر اکمال خوراکی و ساختمانی سهل‌انگاری می‌کنند، مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.
به گزارش آژانس باختر، جنرال مراد علی مراد معین ارشد امور امنیتی میگوید که از چندماهِ بدینسو شماری از قراردادی‌های نیروهای پولیس ملی را به نسبت عدم صداقت در اعاشه و تکمیل ننمودن تحکیمات نیروهای امنیتی مورد بازپرس قرار داده که شماری از آن‌ها با نرساندن موادغذایی تلاش دارند تا بالای وزارت امور داخله فشار وارد کرده از بازرسی فرار نمایند.
مرادعلی‌مراد افزود که نیروهای امنیتی مستحق بهترین غذا و لباس بوده و باید قراردادی‌ها طبق تعلیم‌نامه لوژجستکی و شرط‌نامه‌ تدارکات ملی عمل نمایند.
معین ارشد امنیتی فساد در بستن قراردادها و چند دست شدن آن به قراردادی‌های خورد و کوچک دیگر را از عمده‌ترین مشکلات در امر اعاشه نیروهای امنیتی عنوان کرده، اضافه نمود که بعد از این تمام قراردادی‌ها بررسی و بازنگری خواهند شد .
این گفته ها در حالی بیان می شود که شماری از قوماندانی های پولیس ولایات منجمله ولایت غور با کمبود مواد غذایی مواجه اند. ختم/ شوخک

مشاهده در منبع اصلی