اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، سه شنبه, 22 عقرب , 1397

داوود کلکانی: جوانان باید علیه فساد اداری در کشور مبارزه جدی کنند

کابل باختر 3 عقرب
معینیت امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ، به منظور مبارزه با فساد اداری در ولسوالی کلکان ولایت کابل، امروزمحفل  "گفتمان ملی مبارزه با فساد اداری" را برگزار کرد.
به گزارش آژانس باختر، این  محفل با اشتراک مقامات محلی ولایت کابل، شماری اعضاء ولسی جرگه، علما، بزرگان محل، روسای ادارات دولتی و صدها جوان در ولسوالی کلکان ولایت کابل برگزار گردید.
در این محفل داود کلکانی عضو شورای ملی گفت که جوانان باید در قسمت محو فساد اداری مبارزه جدی نمایند تا بتوانیم از حالت موجود بیرون آمده، کشور را به توسعه و پیشرفت سوق دهیم.
وی علاوه کرد به خاطرمبارزه علیه فساد اداری در کشور ضرورت جدی به آگاهی دهی جوانان در این بخش و سهم گیری مردم لازمی بوده و برای محو فساد اداری باید گام های عملی برداشته شود.
رحمت الله فقیرزاده ولسوال کلکان ضمن خرسندی از راه اندازی این برنامه، فساد اداری را مانند دانه سرطان دانسته، بر مبارزه جدی آن از سوی مردم و دولت تاکید کرد.
وی افزود که  تا زمانیکه مردم با دولت در این بخش همکاری جدی نکنند، محو پدیده فساد اداری در کشور ممکن نخواهد بود، وی همچنان گفت که با راه اندازی همچو برنامه ها ما میتوانیم مردم را از نقاط منفی و مشکلات که این پدیده بوجود آودره است اگاهی دهیم.
مطیع الرحمن کریمی نماینده معینیت امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ، در این گفتمان ملی، هدف از برگزاری این برنامه، از چگونگی ماهیت فساد اداری و خطرات ناشی از این پدیده شوم برای اشتراک کنندگان معلومات همه جانبه اراییه نمود.
این در حال است که معینیت امور جوانان وزارت اطلاعات وفرهنگ، به منظور تجلیل بهتر از سال جوانان، برنامه های آگاهی دهی را در مرکز و ولایات راه اندازی نموده است.# فهیم

مشاهده در منبع اصلی