اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، سه شنبه, 15 جوزا , 1397

یک نفر برود ببیند غنی خواب است یا بیدار؟

اگر جنگ استخبارات است، مسوولیت استخبارات حکومت چیست و شما در قبال کشور چه مسوولیتی دارید؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی افغانستان (afghanpaper)، نقیب الله هاشمی، عضو شورای ولایتی کابل در گفتگو با همگام درخصوص ناامنی ها در کشور گفت: یک نفر برود ببیند که رییس جمهور خواب است یا بیدار! در کابل حضور فیزیکی دارد یا خیر؟

هاشمی می گوید: کسی که خواب باشد بیدار می شود اما کسی که خود را به خواب زده باشد بیدار نمی شود و بنظر من غنی خود را به خواب زده است که بیدار نمی شود وگرنه در این حالت باید خود را تکان می داد و از اتفاقات عبرت می گرفت و مسوولانه پلان و استراتژی و برنامه می ساخت.

عضو شورای ولایتی کابل با اشاره به حوادث خونین مساجد کابل و غور و مراکز نظامی در ولایت های پکتیا، غور و کابل و سایر ولایت ها اظهار کرد: در طول یک هفته بالاتر از 1000 نفر کشته می شوند و در قطعات امنیتی تنها دو نفر زنده می مانند؛ مراکز تخریب و مساجد به این حال و روز می افتد و راکت ها به کابل می رسد، رییس جمهور کدام روز می خواهد تصمیم بگیرد؟

وی افزود: امروز اگر مردم اعتراض کنند رییس جمهور تقبیح و تسلیت می گوید و کمیسیون می سازد و اگر بیشتر اعتراض کنند می گوید که جنگ، جنگ استخبارات است. اگر جنگ استخبارات است، مسوولیت استخبارات شما چیست و خودتان در قبال کشور چه مسوولیتی دارید؟

کد (26)

مشاهده در منبع اصلی