اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، سه شنبه, 22 جوزا , 1397

رییس امنیت ملی، رییس سابق را تهدید کرد

در هفته اول ماه میزان سال جاری، رییس عمومى امنیت‌ملی افغانستان از طریق یکی از روسای ادارات امنیت‌ملی، برایم پیام فرستاد که" فعالیت‌های محور مردم افغانستان را کاهش دهید در غیر به خاطر افشاسازی اسناد پیرامون سازمان استخباراتی پاکستان ( آی، اس،ای) که سال پار از طریق رسانه‌ها توسط شما، صورت گرفت. برای‌تان دوسیه‌سازی می‌کنیم" این حرف را آقای استانکزی در حالی مطرح می‌کند که محور مردم افغانستان به عنوان یک اپوزسیون برای بازگشت به مشروعیت و قانونیت مبارزه می‌کند و در چارچوب قانون، مبارزه خود را انجام می‌دهد.

اینک پاسخ من برای آقایون ریيس عمومى امنيت ملى و رییس‌جمهور این است که ما ضد این نظام نیم بند نیستیم؛ مردم برای برپایی این نظام نسبت به شما، قربانی‌های زیاد داده اند. فعالیت محور مردم افغانستان به منظور تحقق بخشیدن بازگشت مشروعیت است. بنابراین به جای اینکه شما علیه دشمنان سازمان استخباراتی ( آی، اس،آی) دوسیه‌سازی و توطیه کنید علیه کسانی که همدست و همکار فعال ( آی، اس، آی) در داخل دولت اند و روزانه از مردم افغانستان قربانی می گیرند به وظایف خود عمل کنید تا مردم ازاین بیش قربانی سهل انگاری تان نگردند.بنأ باید از سیاست توطیه سازی پرهیز کنید و اداره امنيت ملى افغانستان را كه مربوط همه مردم افغانستان است، سياسى نسازيد. و پیش ازاینکه ناوقت شود در تلاش نجات دادن مردم باشید. پیش از گذشت وقت به خود آیید!

من عاشق خاک و میهن خود هستم و متعهدانه به این سرزمین، شرایط حساس کشور را درک می‌کنم در غیر حرف‌های زیادی برای گفتن و مطرح کردن دارم.
تا پرچم عشق و حق برافراخته‌ایم
از مخمل خون به خود کفن ساخته‌ایم
ما مفت نه سهم می‌بریم از آفتاب
دامن دامن ستاره پرداخته‌ایم

رحمت الله نبيل

مشاهده در منبع اصلی