اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، سه شنبه, 13 جوزا , 1399

شهر کابل و ولسوالی های آن تحت پوشش ویژه امنیتی قرار گرفت

به گزارش افغان خبر،
کابل باختر/ 9 /سنبله
سرپرست قوماندانی امنیه ولایت کابل میگوید که شهر و ولسوالی های ولایت کابل و حومه این ولایت از امروز درپوشش تدابیر ویژه امنیتی قرار گرفته است .
جنرال سالم احساس درحالی از تدابیر ویژه امنیتی درایام عید سخن میگوید که شهر کابل درجریان چندروز گذشته وقایع اسفبار تروریستی را شاهد بوده است .
آژانس باختر از قول سالم احساس سرپرست قوماندانی امنیه کابل پولیس درایام عید درشهر و ولسوالی های کابل حضور گسترده خواهد داشت و امنیت مساجد ، پارک ها و ساحات تفریحی تامین میگردد .
وی یاد آور شد که برنامه جامع برای تدابیر امنیتی ترتیب شده و برای تامین امنیت آمادگی لازم گرفته شده است . او میگویدکه قوماندانی امنیه کابل ، تمام امکانات خود را به خرچ خواهیم داد تا همشهریان ما روز های عید را دریک فضای امن و خوشی سپری نمایند.
به گفته جنرال احساس بخاطر تامین امنیت بهتر از امکانات ریزرف استفاده شده و موتر سایکل های جدید دراختیار شماری ازحوزه های امنیتی قرار گرفته تا گزمه های شان را ازدیاد بخشند.
سرپرست قوماندانی امنیه ولایت کابل به همکاری مردم با پولیس درتامین امنیت شهرشان تاکید دارد ومیگوید که شهریان اگر با اشخاص مشکوک و یا اشیای مشکوک مواجه میشوند نزدیکترین پوسته پولیس و یا هم به شماره 119 تماس گیرند.
ضمناً اواز خانواده ها خواست که در قسمت عدم استفاده از بازیچه های ممنوع و عدم استفاده از پتاقی با پولیس همکاری نموده و از دسترسی اطفال به این نوع بازیچه ها اقدام بدارند .ختم/ شوخک

مشاهده در منبع اصلی