اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، دوشنبه, 5 جوزا , 1399

کفش‌های پاشنه‌بلند ملانیا ترامپ سوژه رسانه‌ها

به گزارش افغان خبر،

این بار کفش بانوی اول آمریکا در بازدید از مناطق سیل‌زده تگزاس، سوژه رسانه‌های اجتماعی شد.

دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا و همسرش «ملانیا ترامپ» روز سه شنبه پیش از ساعت 8 صبح برای بازدید از مناطق سیل‌زده هیوستون و کورپس کریستی در ایالت تگزاس سوار بر هواپیمای «مرین وان» شدند. اما نحوه لباس پوشیدن ملانیا ترامپ و بخصوص کفش‌های پاشنه‌بلند او بار دیگر جنجال زیادی در رسانه‌ها به پا کرد.

نیویورک پست در مطلبی در این باره نوشت: ملانیا ترامپ با آن کفش‌های پاشنه بلند مشکی گمان کرده است می خواهد به مراسم فرش قرمز برود تا منطقه سیل زده هیوستون!

طبق تصاویر منتشر شده، ملانیا ترامپ برای بازدید از این مناطق سیل زده ناشی از توفان هاروی، از یک ژاکت سبز رنگ با کفش های پاشنه دار مشکی استفاده کرده است. دونالد ترامپ هم بوت قهوه ای روشن به همراه یک کاپشن بادگیر بر تن دارد. این در حالیست که عمق سیل در برخی معابر عمومی تگزاس به بیش از یک متر می‌رسد.

انتشار تصاویر ملانیا ترامپ با این کفش ها انتقاد بسیاری از کاربران توییتر را به دنبال داشت. در این میان، رییس پولیس لس‌آنجلس هم در حساب توییتر خود به طعنه نوشت: این کفش‌های پاشنه بلند واقعا به درد چنین روزی می خورد!

یک کاربر دیگر توییتر هم نوشت: آیا او می داند که دارد به منطقه ای می رود که دچار بلای طبیعی شده است؟ فکر نمی کنم این کفش های پاشنه بلند مناسب چنین مکانی باشد.

اما پس از گسترش انتقادها از ملانیا ترامپ، سخنگوی ترامپ اعلام کرد: بانوی اول آمریکا یک جفت کفش دیگر هم با خود به همراه آورده است.

توفان سهمگین هاروی روز جمعه خلیج مکزیک را در نوردید و سپس به تگزاس رسید. بارش شدید باران در پی وقوع این توفان باعث جاری شدن سیل، قطع برق و فرار مردم به پناهگاه ها شده است.

کد(6)

مشاهده در منبع اصلی