اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، سه شنبه, 6 جوزا , 1399

از نظامیان کشور در لوگر حمایت و تقدیر صورت گرفت

به گزارش افغان خبر،
لوگر 8 سنبله باختر
گردهمایی یی زیر نام " مشوره دهی پیرامون تامین امنیت" دیروز در ولایت لوگر برگزار شد.
در این گردهمایی که مسوولان نظامی، ملکی، بزرگان قومی، نهاد های جامعه مدنی و زنان حضور داشتند محمد حلیم فدایی والی لوگر نیروهای دفاعی و امنیتی کشور را پایه های اصلی حاکمیت نظام خواند و افزود که کسانی که این پایه ها را تخریب میکنند به تخریب خود می پردازند.
والی لوگر افزود که برخی حلقات میخواهند به نام این و آن میان مردم تفرقه اندازی کنند، اگر همه ما نیروهای امنیتی و دفاعی را حمایت و پیشتبانی نماییم، میتوانیم ثبات سیاسی کشور را تضمین کنیم و دست این حلقات کوتاه میشود.
در این گردهمایی احمدی معاون شورای ولایتی لوگر نیروهای امنیتی و دفاعی کشور را چشم امید همه مردم خواند و از باشندگان این ولایت خواست تا در تقویت این نیروها سهم فعال شانرا ادا نمایند.
همچنان در این گردهمایی قوماندان امنیه لوگر و قوماندان لوای چهارم اردوی ملی صحبت نمودند و نیروهای امنیتی را خادمان و نگهبانان وطن ومردم خواندند و وعده سپردند که در تامین امنیت مردم لوگر در همکاری با باشندگان این ولایت از هیچ گونه همکاری دریغ نمی ورزند.
در اخیر مسوولان و سربازان پولیس محلی با اهدای تقدیر نامه ها از سوی مقام ولایت لوگر مورد ستایش قرار گرفتند. احمد نعیم (دوستی)

مشاهده در منبع اصلی