اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، چهارشنبه, 8 حمل , 1397

روسیه ، هلیکوپتر های مشکوک درشمال ، امریکا جوابده است

به گزارش افغان خبر،
کابل باختر/ 25/ سرطان
درحالیکه نگرانی ها از پرواز و نشست و برخاست هلیکوپتر های مشکوک درولایات شمال وجوددارد ، مقامات روسیه این هلیکوپتر ها ناشناس را حامی داعش و متعلق به امریکا میدانند .
به گزارش آژانس باختر ، ضمیر کابلوف نماینده رییس جمهور روسیه دریک گفتگو به رسانه ها گفته است که ازنشست و برخاست این هلیکوپتر های مشکوک در پارلمان افغانستان نیز بحث صورت گرفته و نماینده مردم ننگرهار این موضوع را نیز با صراحت بیان کرده گفته که این هلیکوپتر ها مربوط به نیروهای امریکایی میباشد و از داعش علیه گروه طالبان حمایت میکنند.
وی افزود که این موضوع را دیپلومات های ما درنشست شورای امنیت سازمان ملل مطرح کرده اند و ازدفتر نمایندگی این سازمان در افغانستان نیز انتظار را دارند تا دراین مورد گزارشی تهیه نمایند.
این درحالیست که روسیه امریکا را به حمایت از گروه تروریستی داعش درافغانستان و تلاش برای صدور آنها به کشور های منطقه و به ویژه روسیه متهم می نماید.
باید گفت که برخی حلقات درداخل افغانستان هم به این باور اندکه داعش یک پروژه استخباراتی است که از مجرای پاکستان برافغانستان تحمیل شده و این گروه بدیل گروه طالبان است که باید اهداف برخی از کشورها را بپردازد .  ختم/ زیوری …ک..م

(Visited 15 times, 1 visits today)
مشاهده در منبع اصلی