اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، پنج شنبه, 2 حمل , 1397

تقدیر اداره مستقل هوانوردی ملکی از پیلوتان بخش نظامی

به گزارش افغان خبر،
کابل باختر 24 سرطان
پیلوتان بخش نظامی کشور از سوی اداره مستقل هوانوردی ملکی تقدیر شدند.
به گزارش آژانس باختر، محمود شاه حبیبی رییس عمومی اداره مستقل هوانوردی ملکی٬ در محفلی که به همین مناسبت برگزار شده بود، صحبت کرد و از کار و زحمات تمام دختران پیلوت در بخش نظامی و ملکی تقدیر و اعلام حمایت نمود.
رییس عمومی اداره مستقل هوانوردی ملکی افزود که این اداره همیشه از تمام زنان و دخترانی که در بخش نظامی و ملکی تحصیل کرده اند و مصروف خدمت هستند؛ به مانند شایسته واعظ حمایت کرده و حمایت می کند.
او خطاب به تمام دختران پیلوت در بخش نظامی گفت که اگر بخواهند هیچ چیز ناممکن نیست و هر کدام شان می توانند یک شایسته واعظ دیگر برای افغانستان می باشند.
سپس شایسته واعظ پیلوت افغان گفت: زحمات تمام دختران افغان قابل ستایش است و آنان می توانند به هر آرزو و خواستی که دارند برسند.  او افزود که علاقمند سفر دوباره به افغانستان و کمک به سایر دختران پیلوت در کشور است.
در پایان این محفل تحایف و لاسینس که برای شایسته واعظ و تقدیرنامه های که برای هشت تن از دختران پیلوت در بخش نظامی از جمله تورن صفیه فیروزی اولین پیلوت نظامی زن٬ در نظر گرفته شده بود؛ توسط محمود شاه حبیبی رییس عمومی اداره مستقل هوانوردی ملکی برای شان اهدا شد. جاوید روشان

(Visited 5 times, 1 visits today)
مشاهده در منبع اصلی