اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، جمعه, 1 سنبله , 1398

پوهاند باوری! عید سعید فطر رابه کارمندان وزارت اطلاعات وفرهنگ و کافه ملت کشور تبریک گفت

به گزارش افغان خبر،
کابل باختر 7 جوزا
روسا و کارمندان وزارت اطلاعات وفرهنگ متعهد شدند تا پس از این با خلاقیت بیشترو روحیه عالی تر به امورکاری شان درجهت خدمت به مردم و کشوربپردازند .
این تعهد را روسا وکارمندان وزارت اطلاعات و فرهنگ امروز درنشستی که به مناسبت پایان رمضان مبارک و عید سعید فطردر تالار بین المللی مطبوعات آن وزارت برگزارشد ، بیان کردند.
به گزارش آژانس باختر ، درین نشست نخست پوهاند محمد رسول باوری سرپرست وزارت اطلاعات وفرهنگ عید سعید فطررابه کارمندان آنوزارت وکافه ملت افغانستان تبریک گفت و ازمنسوبان نیروهای امنیتی و دفاعی کشوربه خاطرحفظ امنیت مردم درشب ها و روزهای عید، به قدردانی یادکرد و خاطرنشان نمود که تلاش و زحمات منسوبان نهاد های امنیتی و دفاعی کشور سبب شد تا مردم ما درفضایی امن ازعید سعید فطراستقبال کنند.
پوهاند باوری ازکارمندان مربوط خواست تا با روحیه وطن دوستی درامورمحوله شان درجهت خدمت به مردم و کشور صادقانه تلاش کنند .
دراین نشست پوهنیار سعیده مژگان مصطفوی معین مالی ، اداری و گرځندوی از روسا و کارمندان آن وزارت خواست تا درپی پیشبرد کاری شان مجدانه تلاش کنند تابه مسولیت های شان که درچارچوب وظایف این وزارت قراردارد ، به گونه صادقانه و اخلاص مندانه بپردازند.
دراین نشست شماری از روسای وزارت اطلاعات وفرهنگ نیز صحبت کردند و تامین وحدت و یکپارجگی را میان مردم درکشوراستدعا نمودند. همچنان آنان متعهد برای بهبود امور، پیشنهادهای را به رهبری وزارت ارائه کردند و متعهد شدند تا به گونه صادقانه به مسوولیت های شان درجهت خدمت به کشور و مردم بپردازند.ختم/سید حبیب

مشاهده در منبع اصلی