اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، سه شنبه, 29 اسد , 1398

قاتلان پدران و مادرانمان به این سرزمین بازگشته اند

به گزارش افغان خبر،

خطاب به سربازان و افسران مسلمان نیروهای امنیتی:

تا دیروز، در رسانه ها، در فضای مجازی، در هر انجمنی و از هر دهنی سخن از شجاعت، جانبازی و ایستادگی شما در برابر طالبان و دیگر دشمنان مردم و بدخواهان وطن شنیده می شد.

تا دیروز از روی اعتمادی که به شما داشتیم، بی خیال در خانه های خویش می خوابیدیم؛ در بیرون از منزل، در محل کار، در کودکستان و در صنوف مکاتب و دانشگاه، به امید پاسبانی شما (از جان و مال و ناموس مان) می نشستیم.

تا دیروز، وقتی نامردمی یا بی عدالتی ای می دیدیم، از روی اطمینانی که به شما داشتیم، به جاده ها و خیابان ها می برآمدیم و دادخواهی می کردیم؛ چه شد که یکباره چهره عوض کردید و به فرمان مشتی بدسگال ددمنش، از مردم تان، از برادران و فرزندان تان رو گردانیدید و بجای نشانه روی به سر و صورت دشمن، به جمعی بی سلاح دادخواه شلیک کردید؟!

می دانید؛ بسیاری از اینهایی که بر شما فرمان می رانند، ریشه ای در این بیشه ندارند. اکثرا آمده اند تا از بساطی که برای فساد گسترده شده و از بازاری که برای چپاول چیده شده، سهمی بردارند و به محض دگرگونی اوضاع، مثل گذشته به بیرون فرار کنند. به گذشته و کارنامه های اینها نگاه کنید، اکثرشان قاتلان پدران و برادران شما هستند که اینک از اثر سوء مدیریت امثال ما، برگشته اند و یکبار دیگر بر اریکه‌ قدرت تکیه زده اند.

مگر نمی بینید از همان راهکارهای دژخیمانه و از همان شیوه های ظالمانه‌ دیروزی استفاده می کنند؛ گویی حفیظ الله امین با دار و دسته‌ خون آشامش زنده شده است.

سربازان دلیر، افسران مسلمان:
به این ندای آسمانی رسول اکرم «ص» توجه کنید؛ لا طاعة لمخلوق، فی معصیة الخالق؛ ترجمه: فرمان بنده را که همانا نافرمانی از خدا باشد، اطاعت نکنید.

به مردم تان بر گردیدید، محبوبیتی را که نزد مردم داشتید، بازیابید؛ فقط دشمن را هدف گلوله هایتان قرار دهید.

محی الدین مهدی

مشاهده در منبع اصلی