اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، سه شنبه, 1 اسد , 1398

E3 2017 | اولین تصاویر از بازی Beyond Good and Evil 2 منتشر شد

به گزارش افغان خبر، در جریان کنفرانس یوبی سافت در نمایشگاه E3 2017، از بازی به شدت مورد انتظار Beyond Good and Evil 2 رونمایی شد و تریلر زیبایی نیز از آن به نمایش گذاشته شد. حال، اولین تصاویر از بازی منتشر شده است.
در تصاویر منتشر شده از بازی شخصیت های رنگارنگ بازی را مانند Dakini, Knox, Li Daiyu, Shani, و Zhou Yuzhu مشاهده می کنیم و البته تصاویر هنری زیبایی نیز از بازی به چشم می خورد. مایکل انسل، کارگردان و خالق بازی در کنفرانس یوبی سافت این گونه توضیح داد:

ما می دانیم که انتظارات طرفداران از بازی Beyond Good & Evil2 بسیار زیاد است برای همین است که می خواستیم مطمئن شویم که مفهوم و فناوری لازم را برای راضی کردن و متحیر کردن بازی بازان در اختیار داریم. من به شدت از یوبی سافت و طرفداران سپاس گزار هستم که این فرصت و اطمینان را به ما دادند تا کار را به درستی انجام دهیم.
ما یک اپرای سای فای فضایی خلق کردیم؛ جایی که بازی بازان در کنار شخصیت های فراموش نشدنی برای آزادی مبارزه کرده و سیستم سولار بازی خیره کننده بازی را کاوش می کنند. همه این ها در حالی است که روح Beyond Good & Evil را مشاهده می کنند.

مشاهده در منبع اصلی