اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، پنج شنبه, 1 حمل , 1398

اولین تریلر گیم پلی از Far Cry 5 منتشر شد [تماشا کنید]

به گزارش افغان خبر، یوبیسافت در جریان کنفرانس خبری خود در E3، اطلاعات و تریلر جدیدی از Far Cry 5 منتشر کرد. تریلر بازی شهروندان مسلحی را نشان می دهد که در کلیسا جمع شده، ترانه Amazing Grace را می خوانند و سلاح هایشان را بالا می برند.
پس از پخش این تیزر، دن هی (Dan Hay)، تهیه کننده بازی، به روی استیج آمد تا کمی درباره شهر هوپ کانتی و فضای حاکم بر آن توضیح دهد.
او هوپ کانتی را محیطی بزرگ و اشغال شده توسط فرقه مذهبی خطرناکی دانست و اینکه مردمان شهر به شدت از وضعیت حاکم هراس دارند. تلفن های همراه نیز آنتن نمی دهند و به بیان بهتر، کسی خارج از هوپ کانتی نیست که بتواند به یاری شما بشتابد.
با تمام شدن توضیحات دن هی، نوبت به پخش تریلری از گیم پلی بازی رسید. دو تا از کاراکترهای بازی از دور کلیسایی که پیش از این دیدیم را زیر نظر دارند.
مردمانی که دعوت پیوستن به فرقه را رد کرده اند، در جلوی کلیسا دست و پا بسته زانو زده اند و توسط اعضای فرقه به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم قرار می گیرند.
کاراکتر دیگر که گریس آرمسترانگ نام دارد، به بالای برجی در همان نزدیکی می رود تا از شما با سلاح تک تیرانداز خود پشتیبانی کند. …

مشاهده در منبع اصلی