اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، جمعه, 1 سنبله , 1398

بررسی قسمت دوم Guardians of the Galaxy؛ انتظاری که برآورده نشد

به گزارش افغان خبر، در بررسی قسمت ابتدایی Guardians of the Galaxy گفتیم که سازندگان این اثر تا اندازه بسیار زیادی در جلب رضایت کاربران و منتقدین موفق ظاهر شده اند. اگر منصفانه نگاه کنیم، تمامی عناصر قسمت اول در سر جایشان قرار گرفته بودند و در هیچ جای بازی خطای چندان بزرگی از سوی توسعه دهندگان دیده نمی شد.
تنها مشکلی که می شد به قسمت ابتدایی وارد کرد، روایت آن بود که البته می توان دلیل آن را به جدید بودن این اثر نسبت داد. اما به غیر از روایت سطحی و کم پیچ و تاب، بازی تقریبا با هیچ مشکل عجیب و بزرگی رو به رو نبود. شخصیت پردازی ها درست شکل گرفته بودند و گرافیک بازی هم بیش از پیش چشم هایمان را نوازش می داد.
در کنار تمامی این نقاط عطف، موسیقی های بازی نیز جایگاه خاص خود را داشتند. برای اولین بار در سری بازی های تل تیل شاهد موسیقی های به شدت خوبی هستیم که جذابیت تجربه Guardians of the Galaxy را دو چندان می کنند.

اما در پایان بررسی قسمت ابتدایی به انتظارات مان از قسمت دوم مجموعه اشاره کردیم و گفتیم که تل تیل برای ساخت اپیزودهای بعدی نیاز به داستانی پیچیده و خاص دارد. حال با انتشار اپیزود دوم، می خواهیم …

مشاهده در منبع اصلی