اولین جستجوگر پیشرفته افغانستان ، دوشنبه, 1 اسد , 1397

به منظور جمع آوری کمک به کودکان نیازمند در بلخ خیمه مهربانی افراشته شد

مزارشریف 10 جوزا باختر
مسوولان بنیاد کودک در ولایت بلخ می گویند که به منظور جمع آوری کمک به کودکان نیازمند دراین ولایت خیمه مهربانی را برای پنج روز بر پا کردند.
مریم کریمی مسوول بنیاد کودک به آژانس باختر گفت که در آستانه ماه رمضان و به منظور کمک با افراد نیازمند ، به خصوص کودکان " خیمه مهربانی " را افراز نموده اند تا افراد خیر کمک های خود را در این محل تسلیم نمایند .
علی باقری یکی از رضا کاران بنیاد کودک گفت که جمع آوری کمک ها شامل پول نقد و اجناس می باشد که هر شهروند می تواند نظر به توانایی اقتصادی خود حتی کمترین مبلغ و کوچکترین جنس را مساعدت کند .
وی گفت که برای هر فرد کمک کننده کاغذ رسید پرداخت می گردد که در روز پایانی کمکهای جمع آوری شده درحضور رسانه ها و نمایندگان مردم محاسبه می شود و به خانواده های نیازمند توزیع می گردد .
میثم مولانا یکی از شهروندان مزار شریف افراشتن خیمه مهربانی را به منظور ترویج فرهنگ نوع دوستی و همکاری با بینوایان موثر و مفید می داند.
قابل یاد آوریست که بنیاد کودک افغانستان، خانواده چهار صد کودک فقیر در مزار شریف و حومه آنرا تحت پوشش قرارداده است  که با ارائه کمک به این خانواده ها ، آنان را برای تعلیم و تربیه کودکان شان تشویق می نماید . ختم/شعیب

مشاهده در منبع اصلی